چطور گوشی را به تلویزیون وصل کنیم؟

آینه کردن، انعکاس یا اصطلاحا mirror کردن گوشی یا تبلت روی تلویزیون یکی از روش هایی است که کاربران با کمک آن می توانند محتوای روی گوشی را از طریق تلویزیون تماشا کنند.

به لطف وجود فناوری جدید انعکاس یکپارچه در رابط کاربری بسیاری از گوشی ها و برنامه های رایگانی که در پلی استور و کرومکست وجود دارد شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. در مقاله زیر به شما آموزش می دهیم که چگونه از طریق وایرلس و کابل این کار را انجام دهید. پیش از انجام این اقدام از داشتن این ویژگی روی تلویزیون خود با خبر شوید.

از طریق وایرلس

اگر تلویزیون شما از وای فای پشتیبانی می کند، می توانید این روش را امتحان کنید، در غیر این صورت از روش کابلی استفاده کنید. قبل از انجام این مراحل مطمئن شوید که تلویزیون شما روشن و به همان وای فای ای وصل باشد که دستگاه اندروید شما متصل است. دیگر مراحل بسیار ساده است.
به تنظیمات دستگاه خود بروید.
به دنبال یک تب به نام Screen Mirroring بروید. شاید نام های رایج برای این اقدام شامل Wireless Display، Miracastو Screen Share است.
دکمه Refresh را فشار دهید تا نام تلویزیون هوشمندتان را در فهرست دستگاه مشاهده کنید.
هنگامی که نام تلویزیون در لیست مشاهده شد، در تب مربوطه روی Connect the two devices ضربه بزنید.
فرض بر این است که این اولین بار است که این کار را انجام می دهید، بنابراین باید دستگاه اندروید خود را با تلویزیون جفت یا Pair کنید.
بعد از این کار پنجره پاپ آپ روی تلویزیون شما باز می شود و از شما سوالی برای پذیرش یا رد آن پرسیده می شود. Accept را روی صفحه نمایش گوشی خود زده و بلافاصله تصویر روی گوشی در تلویزیون نمایش داده می شود.

از طریق کابل

اگر تلویزیون شما از وای فای پشتیبانی نمی کند می توانید اسکرین دستگاه اندرویدی تان را از طریق کابل روی تلویزیون بیاندازید. با یک کابل HDMI و یک رابط خاص برای گوشی این کار را امتحان کنید. اگر گوشی شما دارای پورت میکرو یو اس بی است، از کابل تبدیل میکرو یو اس بی - HDMI استفاده کنید. اگر از نوع تایپ سی هست نیز از کابل Type C to HDMI استفاده کنید. هنگامی که کابل را به گوشی متصل کردید، سمت HDMI آن را به تلویزیون متصل کنید و در تلویزیون خود به دنبال خروجی HDMI بگردید. نام تلویزیون را انتخاب کنید و پس از آن می توانید تصویر گوشی را روی تلویزیون ببینید. اگر شما هم این کار را انجام دادید از تجربه خود به ما بگویید.چطور گوشی تلویزیون شما از وای فای پشتیبانی نمی کند.

منبع:baamardom.ir

چطور گوشی را به تلویزیون وصل کنیم؟

قیمت گوشی های سه سیم کارته

نرم افزار حسابداری اندروید چه ویژگی دارد؟

تلویزیون ,گوشی ,روی ,انجام ,کار ,کابل ,این کار ,تلویزیون شما ,از طریق ,کار را ,روی تلویزیون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


slmia123456 آموزش سئو Tech98 laptopstok Nina's page seothuledsi ترجمه تخصصی دانلود برنامه و بازی اندروید و کامپیوتر backlinknch مطالب اینترنتی